fbpx
Przejdź do treści

Niestandardowe wesele w Krakowie

Alternatywne wesele Kraków

Niestandardowe wesele w Krakowie chodzi Wam po głowie? Zastanawiacie się jak zorganizować zabawę weselną, która na długo zapadnie w pamięć zarówno Wam, jak i gościom weselnym? Mamy dla Was kilka inspiracji (niezwykłych miejsc, potraw, atrakcji), aby urządzić niestandardowe wesele w Krakowie. Sami realizowaliśmy część z nich na naszym weselu w 2020 roku, więc wiemy z czym to się je (czasami dosłownie! 😉 ).

Dlaczego warto zorganizować alternatywne wesele?

Dla wielu ludzi wesele w Polsce jest nierozłącznie związane z tradycyjną biesiadą. Hektolitry wódki i piwa, a także taniec w rytmie piosenek disco-polo to elementy, bez których trudno jest wyobrazić sobie klasyczne polskie świętowanie. Jeśli taka wizja brzmi dla Was trochę przerażająco, to mamy dobrą wiadomość. Wasza zabawa może wyglądać zupełnie inaczej. Wystarczy, że postanowicie zorganizować niestandardowe wesele, na którym wszystko będzie wyglądało tak, jak sobie wymarzycie.

Przygotowaliśmy dla Was łącznie 15 rekomendacji miejsc, potraw i trunków oraz zabaw w rytmie wesela na własnych zasadach, dzięki którym Wasza impreza w Krakowie będzie:

  • ciekawa i nietuzinkowa,
  • dopasowana do Was,
  • kulturalna (bez cienia żenady!).

Brzmi dobrze? To zapraszamy.

Nietypowe miejsca na wesele w Krakowie

wesele w Krakowie

Kraków to miasto, w którym znajdują się rozmaite miejsca idealne do zorganizowania wesela. Klimatycznie urządzone lokale, stare zamki i pałace otoczone pięknymi ogrodami, muzea na wolnym powietrzu, a nawet łodzie cumujące na Wiśle… W stolicy Małopolski z łatwością zorganizujesz wesele swoich snów, niezależnie od tego czy wolisz klimaty boho, retro czy też marzy ci się przyjęcie w królewskim stylu.

5 miejsc, które naszym zdaniem idealnie nadają się na organizację niestandardowego wesela w Krakowie

Na łamach portalu Kraków Pomaga opublikowaliśmy wpis, w którym znajdziecie 5 miejsc do zorganizowania alternatywnego przyjęcia weselnego w Mieście Królów.

Wymieniliśmy:

Zobaczcie dlaczego!

My sami organizowaliśmy nasze wesele w Wioskach Świata. W zakładce Nasze Wesele macie możliwość obejrzenia zdjęć zarówno z uroczystości ślubnej, jak i imprezy.

Nietypowe jedzenie weselne w Krakowie

Sushi weselne - niestandardowe wesele w Krakowie

Wybierając catering weselny lub menu weselne w Krakowie powinniście kierować się kilkoma czynnikami:

  • własnymi preferencjami kulinarnymi (priorytet! 🙂 ),
  • możliwościami i gustem Waszych gości,
  • ceną usługi,
  • dostępem do kuchni, naczyń, prądu…

Na szczęście Kraków oferuje szeroki wachlarz możliwości, dlatego z łatwością znajdziecie idealne przysmaki na Wasze wesele.

5 nietypowych dań na weselu w Krakowie (+ rekomendacje dostawców!)

Co ciekawego możemy zaserwować gościom weselnym w Krakowie? Takie pytanie zadała nam ekipa Kraków Pomaga. Odpowiedzieliśmy w formie wpisu na ich portal. 🙂

Nasza zwycięska 5 to:

Jeżeli chcesz dowiedzieć się DLACZEGO warto skorzystać z powyższych opcji – zajrzyj do linka poniżej:

Na naszym weselu goście mieli okazję spróbować właśnie sushi czy chinkali, co było strzałem w 10!

Pomysły na niestandardowe atrakcje na weselu w Krakowie

Dodatkowe atrakcje weselne są świetnym sposobem na wyróżnienie Waszej uroczystości. Nasi goście podkreślali, że zapewnione przez nas atrakcje (które zresztą opisujemy w e-booku) pozwoliły im zrobić coś po raz pierwszy w swoim życiu! Wiele wesel wygląda bardzo podobnie: kościół, życzenia, obiad, zabawa, jedzenie, zabawa… Sprawcie, żeby dzięki atrakcjom, Wasze przyjęcie było bardziej zapamiętane!

5 nietypowych atrakcji w Krakowie, które wyrwą z butów Waszych gości!

Na Kraków Pomaga opisujemy 5 naszych ulubionych atrakcji, które bez problemu można zorganizować w Krakowie.

Polecamy:

W tekście znajdziecie powody tych rekomendacji oraz zdjęcia jak może to wyglądać. Zajrzyjcie!

Dodatkowe atrakcje wiążą się także z nawiązywaniem współprac z podwykonawcami. Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak robić to dobrze i oszczędzić mnóstwo $$$, to zapraszamy do pobrania darmowego rozdziału naszego e-booka.

Niestandardowe wesele - Kraków Małopolskie

Ślub i wesele to wyjątkowy moment w życiu każdego człowieka. Mamy nadzieję, że to Wasze będzie dla Was ogromną przyjemnością! Chcielibyśmy, żeby wszyscy nowożeńcy mogli powiedzieć, że na swoim ślubie i weselu sami chcieliby być gośćmi. Dlatego napisaliśmy e-booka „Wesele na własnych zasadach”, gdzie przybliżamy ideę alternatywnego wesela i jego organizacji. Jeżeli powyższe rekomendacje krakowskich lokalizacji, potraw i atrakcji z Wami rezonują, to szczególnie zapraszamy Was do zakupu tego e-booka.